15 Şubat 2017 Çarşamba

Antalya Havalimanı Otel Transfer Hizmeti

Ülkemizin en çekici ve güzel şehirlerinden birisi, kuşkusuz Antalya’dır. Turistlik bir mekan olmakla beraber birçok fuar ve organizasyona da tanıklık eden Antalya, birçok işadamı, gezginci ve akademisyen için uğrak bir yer. Antalya’da düzenlenen etkinliklere gelmeden önce planlarınızı yaptıysanız, bir de Antalya havalimanından kalacağınız otele veya gitmek istediğiniz organizasyona yönelik VIP transfer hizmetini planlarınız arasına koymalısınız.

Transfer hizmetleri giderek gelişmeye başladı

Ülkemizde rent a car sektöründen daha üst standartlarda bir hizmet olarak tercih edilmeye başlayan transfer hizmetleri, havalimanlarından değişik lokasyonlara yönelik verilen şoförlü hizmeti ifade ediyor. Hızlı ve konforlu bir şekilde yetişmek istediğiniz adrese gitmek için en iyi çözümlerden birisidir. Konferansa davet edilen bir akademisyenin havalimanından alınarak, konferansın yapılacağı adrese veya otele getirilmesi gibi süreçlerde önemli bir rol oynuyor.

Neden bir transfer hizmetinden faydalanmak gerekir?

Aslında bunun bir lüksü ifade ettiğini belirtelim. İmajınıza ve prestijinize oldukça düşkün biriyseniz, bir fuara veya tatil yapacağınız otele servis veya otobüslerle gitmeyi pek de ideal görmezsiniz. Bunun yerine daha iyi karşılanmak ve prestijinize daha uygun olacak VIP transfer hizmetini alarak, kendiniz için iyi bir ulaşım şekli seçmiş olursunuz. Eğer bir toplantı veya herhangi bir görüşme için Antalya’ya geleceksiniz, daha iyi bir karşılama için de VIP transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Görünüm ve imajın her geçen gün daha fazla değer kazandığı çağımızda, VIP transferlerle bu konuda önemli bir kazanım elde etmiş olmanın avantajlarını hayatınızda hissedebilirsiniz. Kaliteli bir imaj için doğru bir tercih yapmanın ruhsal açıdan da yaratacağı faydalar var. İnsanların size saygı duyması ve sizi kapıda karşılaması, psikolojiniz için de önemli bir artı ifade eder. İşte VIP hizmetler, tam da bunu sağlıyor diyebiliriz. Size değer veriyor ve herkesin saygı duyması için çekici sebepler yaratıyor.

Bu hizmet nasıl sağlanıyor?

Öncelikle Antalya havalimanından gitmek istediğiniz otele veya daha farklı bir lokasyona dair hizmet sunacak bir transfer firması bulmalısınız. Söz konusu firmadan alacağınız hizmet sayesinde, havalimanına iner inmez sizi karşılayacak şoförlü VIP aracınız hazır olacak. Daha sonrası ise, yolculuğunuza kaldığınız yerden daha konforlu bir şekilde devam edebilir ve ulaşmak istediğiniz yere hızlıca varabilirsiniz.

VIP transfer hizmetini satın alırken, planlarınızda herhangi bir aksama olabilir. Hayatın sürprizlerle dolu olduğu aşikar. Bu durumda hizmetinizin yanmaması için hizmeti satın aldığınız firmayla görüşerek, uçağın geç kalacağını ve dolayısıyla birkaç saat geç havalimanında olacağınızı  bildirmelisiniz. Böylece, sizin için önceden gönderilecek araç yeni güncellediğiniz inişinize daha uygun bir zamanda havalimanında olmuş olacak.

Hizmet iptali veya erteleme gibi taleplerde de hizmet aldığınız şirketin sağladığı kuralları bilmelisiniz. Bazı firmalar, hizmetin verileceği andan 24 saat öncesine kadar iptal hakkı sunuyor. Bazıları içinse bu tür bir imkan söz konusu olmayabilir veya iptal durumunda belirli bir ücret kesilebilir.

Antalya transfer firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle şunu ifade edelim. Bu hizmet giderek yaygın bir hale geldi. Dolayısıyla yeni girişimciler bu alanda hizmet sunmaya başladı. Ancak deneyimsiz firmalar tarafından sunulacak hizmetlerden dolayı zararlı çıkabilirsiniz. Hizmet almadan önce değişiklik ve iptal koşullarına dair net bilgi almanızda fayda vardır. Ayrıca araçlarında hizmette ifade edildiği gibi VIP standartlarda olması gerekir. Aksi durumda elde etmek istediğiniz faydayı sağlayamayacağınızı belirtelim.
Firmalarla ilgili dikkat edeceğiniz hususlar arasında önemli bir şey daha var. Söz konusu firmanın resmi olmasıdır. TURSAB üyesi olmayan firmaların VIP transfer hizmetleri sunması doğru değildir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmanın kalite standartlarından emin olmalısınız. Bireysel olarak taşımacılık hizmeti sunanları değil, kurumsal hareket eden markalardan transfer hizmeti talep etmelisiniz. Böylece hem fiyat olarak hem de hizmet kalitesi olarak en iyisini elde etmiş olursunuz.

Antalya transferin sağlayacağı avantajlar

Antalya havalimanından otelinize transfer veya daha farklı lokasyonlara yönelik sunulacak hizmet sayesinde, hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Şehirde kaybolma riski yaşamadan ile hakim şoförler tarafından ulaşımın gerçekleşmesi zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, konfor içerisinde bir hizmet alabilirsiniz. Siz arka tarafta yapacağınız konuşma için son hazırlıkları yaparken veya dergi okurken uzman şoförler tarafından belirlenen adrese güvenli şekilde yolculuk edersiniz. 

Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve rezervasyon için: www.antalyatransfer.co/TR